Güncel

Şirket haberleri

AKBNK – 420 gün vadeli 87,1 milyon TL tutarında bono ihraç edildi.
ASUZU – VBTS kapsamında şirket paylarına 20 Mayıs’a kadar emir paketi tedbiri getirildi.
AVTUR – Şirketin Çekmeköy’de bulunan 7.145 m 2 ‘lik tarla üzerindeki   zilyetlik hakkı ve 2B başvuru hakkının 2 milyon ile alım işlemi ile gerçekleştiği  açıklandı.
BMSTL.HE – Şirket paylarının halka arzında talepler bugün ve yarın toplanacak.
BRISA – Şirket ile Lastik İş Sendikası arasında gerçekleşen 22. Dönem Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerinin anlaşma ile sonuçlandığı açıklandı.
EMNIS – 389.854 dolar plastik kova ihracat siparişleri için başvurulan Dahilde İşleme İzin Belgesi’nin onaylandığı açıklandı.
EKGYO – İstanbul Ataşehir Doğu Bölgesi 3. Etap Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi ihalesinin 1. oturumun 28 Nisan’da yapılacağı açıklandı.
GEDIK – Şirketin %10’una sahip olduğu Laplace Analytics Finansal Teknolojiler’deki paylarının tamamının 0,98 milyon TL bedelle Inveo Portföy Yönetimi Anonim Şirketi Birinci Fintech Girişim Sermayesi Yatırım Fonu’na devredilmesine karar verildiği açıklandı.
GLRYH – Şirketin fonbulucu platformunda paya dayalı kitle fonlama kampanyası devam eden Size&Me girişimine 200.000 TL yatırım yaptığı medyada yer aldı.
GLYHO – Mart ayında şirketin limanlarına gelen gemi sayısının Mart 2019’un %14 üzerinde  gerçekleştiği açıklanırken, yolcu sayısının ise Mart 2022’de Mart 2019 seviyesinin %62’sine ulaştığı belirtildi.
HALKB – JCR Avrasya ile Kredi Derecelendirme Sözleşmesinin 1 yıl süre ile yenilendiği açıklandı.
IMASM – Şirket paylarının halka arzında talepler bugün ve yarın toplanacak.
KMPUR – Şirket paylarının halka arzında talepler bugün ve yarın toplanacak.
KGYO –
Göktürk 218 Yapı’nın en geç 2024 yılsonuna kadar ödenmek üzere 21 milyon dolar karşılığında satın alınmasına karar verildiği açıklandı.
Orka Yapı’nın %24’üne karşılık gelen payların en geç 2024 yıl sonuna kadar ödenmek üzere 11 milyon dolar karşılığında satın alınmasına karar verildiği açıklandı.
MAGEN – Anatolia Yenilenebilir Enerji’nin sermayesinin 17 milyon TL’den 25 milyon TL’ye yükseltilmesine karar verilirken, sermaye artışından elde edilecek fonun YEKA GES yatırımlarında kullanılacağı açıklandı.
ORCAY – İstanbul Şubesinin kapatıldığı açıklandı.
QUAGR – JCR Avrasya tarafından şirketin Uzun Vadeli Ulusal Notunun ve not görünümünün teyit edildiği açıklanırken, Uzun Vadeli Uluslararası Yabancı ve Yerel Para Notunun ‘’BB”, Kısa Vadeli Uluslararası Yabancı ve Yerel Para Notunun “J3” not görünümlerinin “Stabil” olarak belirlendiği açıklandı.
QNBFB – 103 gün vadeli 5,8 milyon sterlin ve 369 gün vadeli 20 milyon sterlin tutarlarında borçlanma aracı ihraç edildi.
SUWEN – Şirket payları bugün Borsa’da işlem görmeye başlayacak.
TRILC – ABD’de şirket temsilciliği açılmasına karar verildiği açıklandı.

Kaynak İnfo Yatırım
Hibya Haber Ajansı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu