Güncel

Özerşah Group’dan Dünyaya Açılan 3 Marka!

Özerşah Group’dan Dünyaya Açılan 3 Marka!

Enerji ve petrol adına öz kaynak tedarikiyle 1998 yılında Türkiye’nin en iyisi olabilmek adına yola çıkan Özerşah Group, şimdilerde sadece Türkiye pazarında değil dünya genelinde gerçekleştirdiği faaliyetlerle adından sıklıkla söz ettirmeyi başarmaktadır.

Yerli ve milli üretim araçlarıyla ihracat potansiyelini her geçen gün geliştiren Özerşah Group, geçtiğimiz yıllarda aktif ettiği üç yeni markasıyla müşterilerine daha kaliteli ürünler sunmaya başlamıştır. Şimdilerde Kocaeli Dilovası bölgesinde dünya pazarına ürünlerini tanıtan Özerşah Group, 3 yeni firmasıyla da gücüne güç katmaya hazırlanıyor.

Monex – Maksimum Performans Yağları – Ulusal ve Uluslararası Pazarda

Bir Özerşah Group firması olarak bilinen ve ticari faaliyetlerine yeni başlayan Monex, vizyon anlamında yüksek kaliteli yağlar üreten birinci sınıf bir marka olarak yola çıkmıştır. Türkiye’nin lider yağ ürünlerini üreten marka, katıkların harmanlanması sonucunda çok çeşitli madeni yağları ulusal ve uluslararası pazara sunmaya devam etmektedir. Her konuda müşterilerine en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Monex, şimdilerde yabancı yatırımlar alarak Türkiye enerji ve yağ

Hexon – Superior Technology Yağları ile Uzun Ömürlü Araçlar!

Son dönemde Özerşah Group tarafından yerli sermayeye katkı sağlamak amacıyla kurulan Hexon, uluslararası pazarda lider yağ firmalarından biri olarak ticari hayatını aktif tutmaya devam etmektedir. Üretim sağladığı ürünlerde küresel Pazar niteliklerini ve standartlarını her daim prensip olarak kabul eden firma, her geçen gün kalitesini ve pazar ağını da geliştirmektedir. Motor yağları, şanzıman yağları ve diş yağları gibi çok amaçlı endüstriyel yağları müşterilerinin beğenisine sunan şirket, yeni yatırımlar alarak satış gücünü de arttırmaktadır.

Woil – Gold Drop Series Yağları Ulusal Pazarda Sektör Lideri!

Özerşah Group katılımları arasında en önemli markalardan biri olarak gösterilen Woil, madeni yağ çeşitlerinde en kaliteli seçenekleri sunabilmek için dört koldan faaliyet göstermeye devam etmektedir. Firma tarafından müşterilere sunulan yağ seçenekleri, yüksek kaliteli baz yağlar ve katkı maddeleri kullanılarak formüle edilmekte ve araç sahiplerine sunulmaktadır. Her kullanımda verimliliği arttıran madeni yağ üretimini vizyon edinen firma, sektörün gelişimine de yüksek katkı sağlamaktadır.

Web VIMI. – Cretive Web Studio Katkılarıyla…

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu