Sponsorlu Bağlantılar

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

Mutluluk Çubuğu Taktırmak İstiyorum, Ne Yapmalıyım?

 

Mutluluk çubuğu, diğer adıyla penil protez tıbbi yaklaşımların sertleşme sorununa çözüm bulamadığı durumlarda kullanılan kalıcı bir çaredir. Penis içine yerleştirilerek sertleşmeye yardımcı olur. Kalıcı olmasının da etkisi ile bu operasyonu geçiren hastaların memnuniyet oranı çok yüksektir. Kısa süreli bir operasyon ile iki adet çubuk yerleştirilir. Çubuklar çeşidine bağlı olarak bükülerek ya da şişirilerek sertleşmeye yardımcı olur. mutluluk çubuğu medikal tedavi, vakum cihazları, enjeksiyon tedavisi gibi yöntemleri deneyip olumlu sonuç alamayan kişilerin başvurabileceği bir yöntemdir. 40 yıldan uzun süreden kullanılan bir yöntemdir.

 

Nasıl Taktırılır?

 

Sertleşme sorunu yaşıyorsanız öncelikle bir üroloji hekimine görünmelisiniz. Öncelikle hekimlerin öngördüğü ameliyat dışı tedaviler uygulanmalı, bu tedavi seçeneklerinin çare olmadığı durumlarda bu operasyonu düşünebilirsiniz. mutluluk çubuğu taktırmak istiyorum diyenlerin izlemesi gereken yol işte budur, hekiminizle görüşerek kolayca gerçekleşebilecek bir operasyondur.

 

Çubuk Seçimi

 

Aslında iki çeşit mutluluk çubuğu bulunur. Bunlar tek parçalı olanlar ve üç parçalı olanlardır. Tek parçalı olan çubuklar hastaya daha uzun yıllar kullanma şansı sunar. Fiyat açısından da daha ekonomik olan tek parçalı olan bükülebilir yapısı sayesinde pratik kullanım sağlar. Üç parçalı protezlerin de bazı avantajları bulunmakta ve çokça tercih edilmektedir. Üç parçalı olanlar pompa aracılığı ile birkaç kez şişirilebilir ve bu şekilde yarı ya da tam sertleşme sağlanır. Daha doğal görünmesi sebebiyle de kullanıcılarının memnuniyetini toplamaktadır. Hekiminizin de görüşlerini alarak hangi mutluluk çubuğu türünün size uygun olduğuna karar verebilirsiniz.

 

Mutluluk çubuğu taktırmak istiyorum diyenlerin aklına takılanlardan biri dışarıdan belli olup olmaması sorusudur. Çubuklar sert plastiklerden yapılır ve bu yapısı sebebiyle dışarıdan fark edilebilir bir görüntüye sahip olabilir.

 

Mutluluk çubuğu protezi operasyonu genel anestezi altında yapılır. Çubuklar karnın alt tarafından ve skrotumdan küçük bir kesiyle yerleştirilir. Bu operasyonda herhangi bir doku çıkarılmaz, kan kaybı yok denecek kadar azdır. Hastalar ameliyat oldukları gün eve gidebilirler, doktorun görüşüne bağlı olarak hastanın bir gün hastanede kalması gerekebilir. Hastanede kalacağı süre hastanın durumu, hekimin yaklaşımı veya hastane prosedürüne göre değişkenlik gösterir.

 

Operasyonun ortalama süresi bir saattir. Protez takıldıktan sonra yaklaşık 4 hafta ağrı oluşması, şişlik ve morarma normal karşılanır. Bu durumlarda hekiminizin önerdiği bir ağrı kesiciyi kullanabilirsiniz. Protez ameliyatından 4-6-8 hafta sonra cinsel ilişki yaşanabilir. Bu süre hastanın durumuna bağlı olarak doktor tarafından tayin edilir. Protez, hastaların orgazm olması ya da zevk almasını kesinlikle etkilemez. Tercihe bağlı istenilen sıklıkta ilişkiye girilebilir. Detaylı bilgi için https://www.mutlulukcubugu.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu