Sponsorlu Bağlantılar

Helium Madencilik

Heliumpazar.com Hakkında

  • Helium madenciliğinde ikinci el pazaryeri

Helium ya da “Halkın Ağı”, kablosuz Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarının iletişimini sağlayan dünyanın en büyük merkeziyetsiz blok zincir tabanlı bir veri haberleşme ağıdır. Dünyada milyarlarca cihazı birbiriyle kablosuz bağlama potansiyeline sahip olan blok zincir tabanlı bu kablosuz iletişimin ağının temelini Helium hotspot ismi verilen bağlantı noktaları oluşturmaktadır. Helium hotspot ile helium ağını destekleyen kullanıcılar bu sayede helium madenciliği yapar ve kripto para birimi HNT olan ödüller kazanırlar.

www.heliumpazar.com başta helium madenciliğinde kullanılan hotspotlar olmak üzere helium madenciliği için gerekli olan helium anten kablo ve her türlü alt ekipmanların ikinci el pazaryeri olarak hizmet vermekte aynı zamanda helium madenciliği yapmak isteyen kişilere kolay, hızlı ve yatırım yapılabilirliği konusunda bilgi, donanım ve yazılıma olan erişimini kolaylaştırmaktadır.

 

  • Önceliğimiz Müşteri Memnuniyeti

Heliumpazar olarak her müşterimizin memnuniyetini önemsiyor ve bunu daha üst seviyeye taşıyabilmek için sürekli bir çaba harcayarak ilerliyor ve bundan ödün vermiyoruz.

  • Dünyada ve Türkiye’de ilk olmanın gurunu yaşıyoruz…

Başta helium madencilik cihazları olmak üzere helium anten kablo ve helium madencilik cihazlarının kurulumu için gerekli olan alt ekipmanların kişiden kişiye(C2C) alışverişin güvenle yapılabileceği ikinci el pazaryeri olarak tüm paydaşları bir arada buluşturuyoruz.

Helium madencilik cihazlarının ikinci el pazaryerini Türkiye’de ve Dünyada faaliyete alan ilk firma olmanın vermiş olduğu gururla gerek ikinci el helium hotspot cihazlarının satışında güvenli ödeme sistemini sağlamak gerekse helium cüzdanları arasından helium madencilik cihazlarının kişiden kişiye dijital ortamda transferini kullanıcılara arasında sağlayarak güvenli bir ortam sunmaktayız.

 

 

  • Helium madenciliğinde tüm paydaşlar bir arada.

Helium madenciliği yapan tüm paydaşları bir arada buluşturarak hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan herkesin helium madencilik yapmaya başlayabileceği, cihaz kurulumunu yapabileceği, teknik bilgiye erişebileceği, destek alabileceği, gerekli ekipmanlara erişim sağlayabileceği güvenli ekosistemde kişileri bir araya getiriyoruz.

 

  • Helium madenciliğinde güvenli alışveriş.

Heliumpazar olarak, helium madenciliği ile ilgili helium kablo anten vb. ekipmanların alış-verişinin yapılacağı güvenli bir platform sunarak kullanıcıların daha hızlı ve daha kolay bir şekilde ekipman ihtiyacını gidermekte hem de âtıl durumda olan ekipmanların piyasa fiyatında nakde dönüştürülmesini kolaylaştırmaktayız. Sitemizde sahibinden helium miner satin alabilir ya da ikinci el helium hotspot ekipmanlarınızı güvenle satabilirsiniz.

 

  • Bulunduğunuz konumun kazanç durumunu öğrenmek mi istiyorsunuz?

Heliumpazar, helium konum analizi hizmeti ile helium madencilik yapmak isteyen kullanıcıların bulundukları konumun verimliliğini kolayca test edebileceği optimizasyon hizmeti sunmaktadır. Kullanıcılar dilediği bir konum için gerekli bilgilerin girişini yaparak hiçbir aracıya ihtiyaç duymadan kolayca tahmini kazanç durumunu sorgulayabilmektedir.

 

 

 

  • Helium madenciliğinde sürdürülebilirlik.

Heliumpazar, helium madencilik cihazlarının ve helium anten kablo ekipmanlarının yeniden kullanımı sağlayarak döngüsel ekonomiyi desteklemekte, sürdürülebilirliği sağlamakta ve kullan-at tüketim tarzından uzaklaşıp döngüsel tüketime sunduğu katkıyla ikinci el kullanımını özendirdiği bu hizmet anlayışı, Heliumpazarın mihenk taşını oluşturmaktadır.

 

  • Helium ağında heliumpazarın.com’un rolü

Helium madencilik cihazlarının kolay ve güvenilir bir şekilde transferini sağlayarak helium ağının orantılığı dağılımını destekliyor, dünyanın merkeziyetsiz blok zincir teknolojisindeki ilk kablosuz haberleşme ağına sunduğumuz bu katkı ile helium projesinin nihai amacına ulaşmasında katkı sunuyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu