Teknoloji

Haikyuu Dizisinde Rol Alan Karakterler

Hellbound’un ilginç bir hikayesi var, çünkü doğaüstü korku serisinin dünyası,altı bölümlük bir Netflix dizisihalinde yayınlanan bir animasyon kısa filmive bir Naver webtoonu. İlki, Netflix serisiyle aynı hikayeyi takip etmiyor, ancak webtoon, çevrimiçi çizgi romandan bazı karelerin neredeyse tam olarak dramadaki gibi yeniden yaratılmasıyla yapıyor. Yaratıcı Yeon Sang-ho’nun bu hikaye Haikyuu izle dünyasını kariyerinin farklı noktalarında yeniden ziyaret ettiğini görmek harika. Hellbound’un ilham kaynağı ve daha önceki enkarnasyonlarından bahsedelim.

Hellbound’un daha iyi bilinen önceki enkarnasyonu, Kore’de çok popüler olan bir çevrimiçi çizgi roman türü olan bir webtoon’dur. K-dramaları izliyorsanız, muhtemelen webtoon kaynak materyalinden uyarlanmış birden fazla dizi izlemişsinizdir. Hellbound böyle bir drama ve dramayı çok seviyorsanız, karşılaştırma uğruna kaynak materyali okumaya değer.

Webtoon’lardan uyarlanan birçok K-dramanın aksine, Hellbound webtoon, Hellbound TV dizisi ile aynı yaratıcıya sahiptir. Yeon Sang-ho, 2019 Naver webtoon’unu illüstratör Choi Kyu-Seok ile birlikte yazdı ve https://animasyonfilmleri.com/dizi/haikyuu-izle/ canlı aksiyon uyarlamasının storyboard versiyonu gibi görünüyor, hikayenin anlatılma şekli çok benzer. Aşağıdaki tweet’te canlı aksiyon uyarlamasındaki çekimlere ait komik karelerden bazılarını yakından görebilirsiniz.

Hellbound çizgi romanı, hem masaüstü hem de mobil sürümleri olan Webtoon üzerinden İngilizce altyazı olmadan okunabilir. Tek şerit biçiminin dokunmatik kaydırma işleviyle kullanımı özellikle kolay olduğu için mobil kullanmanızı öneririm. Korece web çizgi romanını okumak istemiyorsanız, Dark Horse çizgi romanın çevirileri olan fiziksel bir sürümüne sahiptir. Danny Lim, 8 Aralık’ta vizyona girecek. Basılı sürümü buradan ön sipariş verebilirsiniz.

Marvel Sinematik Evreninin 4. Aşaması tamamen devam ediyor, ancak Shang-Chi ve Eternals gibi birçok oyun, MCU’nun geri kalanına fazla atıfta bulunmadan, esas olarak yeni süper kahramanlarını tanıtmaya odaklandı. Neyse ki, Spider-Man ve Doctor Strange gibi orijinal Avengers’tan bazıları bu konuya katkıda bulundu ve şimdi Thor: Love and Thunder devasa süper kahraman serisinin birbirine bağlılığını daha da ileriye götürmek istiyor.

Battleship kötü bir film. Rihanna’nın bile batmasını engelleyemediği kadar berbat bir yaz gişe rekorları kıran hakkında çalıların veya ızgaraların etrafında geçmenin gerçekten bir yolu yok. 2012 masa oyunu uyarlamasında çok sayıda çekici oyuncu ve etkileyici uzaylı gemi vardı, ancak bunların hiçbiri anemik diyalogunu ve berbat hikayesini ayakta tutmaya yetmedi. https://animasyonfilmleri.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu